Kehahooldustooted

Kehahooldustooted

Avalik kodulehel olev seebivalik on väike. Valikus on kitsepiimaseebid ja soolaseebid, vaata Hiljuti sain parima tagasiside ja mõtlesin seda jagada. Seebid mida valmistan pidavat olema sõltuvust tekitavad kuna need on nii head ja kasulikud, et kui asendada mõne teise tootega tekib peagi vajadus taas kasutada minu valmistatud seepe. Nüüd siis on teid hoiatatud 🙂 Neid tooteid mida valmistan, kasutan ka ise ja loomulikult valmistan ma neid vaid parimatest koostisainetest. Soolaseebid on väga tõhusad vistrikega võitluses ja kitsepiimaseebid sobivad suurepäraselt väga tundlikule nahale ja ka beebidele vannivett pehmemaks muutma. Lisaks antud toodetele valmistan seepe ka eritellimusel. Võimalikud variandid näiteks: cbd-sisaldusega seebid, saviseebid, puhtad oliivõliseebid. Eritellimusel valmistatud seepide miinimum kogus on 6tk. Hind sõltub koostisainetest. Kirjutades oma soovist evelin@loowland.ee saame täpsemalt edasi arutada.

Käsitööseepide puhul soovitan kindlasti kasutada seebikotte. Need käsitööna valminud kotid aitavad märkimisväärselt seebi kasutusaega pikendada. Käsitööseepe ei tohi vee sisse ligunema jätta. Seep või seebitükid pane koti sisse, tõmba nööriga kinni ja tee vee all märjaks. Kotis hakkab seep vahutama ja kott ise toimibki nuustikuna. Peale pesu jäta nööride abil seebikott koos seebiga kuivama. Võimalik kasutada ka lihtsalt seebialusena vannitoas või köögis. Seebikotid on valmistatud puuvillasest materjalist, väga pika kasutusajaga ja keskkonnasõbralikud.

Ise kasutan ainult looduslikke kehahooldus-, ja puhastustooteid. Detsembris plaanin järgmise tellimuse Indiast teha. Koostellimise huvi korral võib mulle kirjutada. Tooted, mis hetkel detsembrikuu tellimuslistis: henna, senna, reetha, shikakai, eeterlikud õlid, manijstha. Kui midagi nendest toodetest kõnetab ja soov saada, siis kirjuta julgesti evelin@loowland.ee

Looduslikud käsitööseebid
Handmade soaps
Kehahooldustooted